Informace

Projekt Czech Big BET. Váš spolehlivý partner
v oblasti datové analytiky sportu a kurzového sázení

Zabýváme se datovou analýzou sportu a soustřeďujeme se na implementaci složité matematiky a dat do analýzy sportovních utkání. Tyto analýzy pak obchodujeme v tuzemských i světových sázkových kancelářích a burzách. Prostřednictvím našeho profesionálního sázkařského servisu nabízíme naše služby také veřejnosti, kde každý zájemce má možnost získat naše placené sportovní analýzy. Zabýváme se hlavními sporty jako fotbal a basketbal.

Sportovní data a predikce odebíráme také od nejlepších profesionálních sázkařů a placených servisů z Ruska, USA a ČR. Mimo jiné jsme vytvořili nový algoritmus pro výpočet a vyhledávání ideálních sázkových příležitostí na basketbal, který každou minutu porovnává pravděpodobnost možných výsledků a výhodnost vypsaných kurzů. Ze získaných informací náš tým analytiků provádí důkladnou analýzu, vy následně dostáváte ty nejlepší a spolehlivé prognózy na sportovní utkání.

Více o Basket Line

Více o Ratingu

Basket Line. Měsíční členství, které vás bude bavit. A vydělá vám.

Nový algoritmus pro výpočet a vyhledávání ideálních tipů na basketbal, který každou minutu porovnává pravděpodobnost možných výsledků a výhodnost vypsaných kurzů. Ze získaných dat analytik zaměřený na basketbal provádí důkladnou analýzu, vy následně dostáváte ty nejlepší a spolehlivé prognózy v privátní VIP skupině na Telegramu.

Koupit členství

První ratingový projekt
v ČR v oblasti sportovního
sázení.

Každý den přidělíme Ratingy sportovním událostem, které jsou zveřejňovány na našich webových stránkách v příslušných sekcích. Pod slovem "Rating" se rozumí hodnocení pravděpodobnosti výsledků sportovních událostí, které jsou určeny v souladu s vyvinutou interní metodikou. Rating není zárukou realizace hodnocených událostí a neznamená to, že výsledky sportovních událostí budou realizovány 100% dle přiřazených Ratingů.

Koupit Rating

Příklad ratingového rozboru zápasu

Unikátní systém přidělování Ratingů

Systém přidělování Ratingů je unikátní z hlediska rozvinutých statistických přístupů k analýze. Metodika bere v úvahu základní principy pro určení pravděpodobnosti výsledků sportovních událostí. Ratingovou škálu (AAA-D) a příklad získané analyzované události naleznete níže.

Ratingová škála

AAA

maximální důvěra

AA

velmi vysoká důvěra

A

vysoká důvěra

BBB

dostatečně vysoká důvěra

BB

dostačující důvěra

B

nízká důvěra

CCC

velmi nízká důvěra

CC

extrémně nízká důvěra

C

nedostatečná důvěra

D

absence stupně důvěry