Informace

Projekt Czech Big Bet. Váš spolehlivý partner
v oblasti sportovního sázení.

Odebíráme prognózy na sport od nejlepších profesionálních sázkařů a placených
servisů z Ruska, USA a ČR. Vytvořili jsme také nový algoritmus pro výpočet a vyhledávání ideálních tipů na basketbal, který každou minutu porovnává pravděpodobnost možných výsledků a výhodnost vypsaných kurzů. Ze získaných informací náš tým analytiků provádí důkladnou analýzu, vy následně dostáváte ty nejlepší a spolehlivé prognózy.

Více o Basket Line

Více o Ratingu

Basket Line. Měsíční členství, které vás bude bavit. A vydělá vám.

Nový algoritmus pro výpočet a vyhledávání ideálních tipů na basketbal, který každou minutu porovnává pravděpodobnost možných výsledků a výhodnost vypsaných kurzů. Ze získaných dat analytik zaměřený na basketbal provádí důkladnou analýzu, vy následně dostáváte ty nejlepší a spolehlivé prognózy v privátním Telegram chatu.

Koupit členství

První ratingový projekt
v ČR v oblasti sportovního
sázení.

Každý den přidělíme ratingy sportovním událostem, které jsou zveřejňovány na našich webových stránkách v příslušných sekcích. Pod slovem "Rating" se rozumí hodnocení pravděpodobnosti výsledků sportovních událostí, které jsou určeny v souladu s vyvinutou interní metodikou. Rating není zárukou realizace hodnocených událostí a neznamená to, že výsledky sportovních událostí budou realizovány 100% dle přiřazených ratingů.

Koupit Rating

Příklad ratingového rozboru zápasu

Unikátní systém přidělování ratingů

Systém přidělování ratingů je unikátní z hlediska rozvinutých statistických přístupů k analýze. Metodika bere v úvahu základní principy pro určení pravděpodobnosti výsledků sportovních událostí. Ratingovou škálu (AAA-D) a příklad získané analyzované události naleznete níže.

Ratingová škála

AAA

maximální důvěra

AA

velmi vysoká důvěra

A

vysoká důvěra

BBB

dostatečně vysoká důvěra

BB

dostačující důvěra

B

nízká důvěra

CCC

velmi nízká důvěra

CC

extrémně nízká důvěra

C

nedostatečná důvěra

D

absence stupně důvěry