Ratingy: změny, spolupráce, plány.


Oznamujeme vám to, k čemu jsme šli dlouhou dobu. Na začátku tohoto projektu jsme plánovali «pouze» zveřejňovat «pár» lidem naše Ratingy, na které osobně sázíme a kterými si vyděláváme již od roku 2017, kdy byla vynalezena metodika ratingových rozborů. Postupně však během prvního půl roku o tento projekt projevovalo zájem stále více lidí, zejména kvůli tomu, že jsme na trh sázkařských servisů přinesli férovost, transparentnost a zejména ziskovost.


Spousta lidí rázem pochopila, že ziskové sázení není jen o 1-5 «náhodně» výherních tiketech, jelikož vyhrané peníze pak stejně prohrají = sázení je totiž dlouhodobá investice, jedině tak je možné si sázením pravidelně vydělávat. A jelikož s narůstajícím počtem členů již začínáme pociťovat velkou zodpovědnost za vaše investice do Ratingů, proto jsme se nyní rozhodli zvolit zcela profesionální přístup k «distribuci» Ratingů, který jednou provždy změní trh sázkařských servisů a poskytování sportovně analytických informací.


Jak se stát naším partnerem, co se změnilo a jaké máme plány?


Náš cíl – zvyšovat základní «herní» kapitál pomocí přidělování Ratingů sportovním událostem. Tohle jsme zvládali i do teď, ale je na čase udělat vážný krok vpřed.


O změnách a spolupráci.


Od 1.7.2019 budou Ratingy nabízeny ve dvou variantách:


1) Dlouhodobé partnerství prostřednictvím CBB RATING CLUB

- získáváte jedinečnou možnost stát se našim partnerem a členem CBB RATING CLUBu

- v rámci této nabídky plně přecházíme na Ratingy té nejvyšší kvality a důvěry

- budete mít k dispozici Ratingy v rozsahu «А-АА-ААА» (vysoká důvěra, velmi vysoká dvěra, maximální důvěra) viz. ratingová škála

- zvýšená kvalita Ratingů zajistí stabilitu a vysokou ziskovost

- «Garance zisku» +50% za měsíc (cíl +100%)

- roční minimální hranice zisku = +500-800% (cíl +1000%)

- vysoká kvalita Ratingů poskytne nejen snadné výhry, ale bude také plně předpokládat celý scénař zápasů

Pozn. V případě nedodržení minimální hranice měsíčního zisku +50% se poskytuje sleva na platbu dalšího členství, která je přímo úměrná % chybějícím k dosažení «Garantovaného zisku» neboli minimální stanovené hranici měsíčního zisku (+50%).

Vytváříme partnerství.
Nazývat naše stálé zákazníky klientami –  není správné, společně vytváříme něco velkého a vážného, dlouhodobě vystupujete jako naši partneři a díky vysoké kvalitě Ratingů dosahujete dobrého navýšení základního «herního» kapitálu. Vývoj projektu postupně vytvoří vážnou konkurenci sázkařskému byznysu.

Od teď začínáme spolupracovat pouze se seriózními zájemci, kteří ví, jak správně zacházet s «herním» kapitálem, dodržovat money managemet a spravovat své finance.

Cena členství 
1 kalendářní měsíc: 2000 Kč

Členství v klubu zahrnuje všechny typy Ratingů:

- Ratingy SOLO na fotbal a tenis (kurzy: 1.5 – 2.5)

- Ratingy AKO na fotbal (kurzy: 2.5 – 4.5)

- Ratingy SOLO na fotbalovou statistiku (kurzy: 1.5 – 2.5)

Cenovou politiku nastavujeme na vyšší úroveň, aby s námi dále pokračovali spolupracovat pouze vážní zájemci, kteří ocení efektivní analýzy a unikátní metodiku ratingových rozborů.


2) Krátkodobé partnerství formou dosavadních samostatných Ratingů

- bude se jednat o Ratingy AKO, včetně nově zařazených Ratingů SOLO

- navíc se více zaměříme i na Ratingy ZDARMA (alespoň 1x týdně)

- v rámci této varianty spolupráce budou k dispozici Ratingy na fotbal a nově také tenis na úrovni «A-AA-ААА»


Nová cenová politika i přes mírné navýšení bude přijatelná pro každého klienta. Rozsah kurzů na Ratingy AKO 2.5 – 4.5, na Ratingy SOLO 1.5 – 2.5

Kvalitní ratingová metodika a odpovědný přístup vám umožní se lépe orientovat ve světě sportu a sportovního sázení a také zvýšit váš základní «herní» kapitál za předpokladu odpovídajícího přístupu z vaší strany.


O plánech


Měsíční navyšování základního «herního» kapitálu ve všech sekcích.

To je jediný způsob, jak udržet úroveň profesionality. Prázdné řeči ponecháme amatérským «analytikům», zatímco my vše dokazujeme skutečnými výsledky, které jako jedni z mála se nebojíme verifikovat třetí nezávislou stranou.

Jak to bude vypadat v praxi.
Konec dosavadních ratingových balíčků z důvodu omezení Ratingů pouze na úroveň «A-AA-ААА», což způsobí snížení jejich celkového počtu (kvalita před kvantitou). Ratingové akční balíčky sloužily k tomu, aby se mohl kažý na vlastní «pěst» přesvědčit o kvalitně našich ratingových rozborů. Nyní se chceme zaměřit pouze na vážné zájemce. Ikdyž byly Ratingy každý měsíc po dobu půl roku, kdy jsme je zavedli do prodeje a zařadili do verifikace, ziskové, tak červená série 6 KO v řadě v tomto měsíci nás přinutila provést radikální změny. Možná si řeknete, že je to zbytečné, jelikož Ratingy i tak patří mezi nejziskovější sázkařské projekty v ČR a na Slovensku. Jenže my chceme našim partnerům nabídnout STABILITU bez ohledu na to, kdy se k nám připojíte, chceme velké zisky, velké zisky každý měsíc pro všechny, proto dochází ke zvýšení kvality a omezení zveřejňovaných Ratingů pouze na úroveň «A-AA-ААА».


Tým CBB


Zdroj: https://brnensky.denik.cz/ostatni_region/babek-vyhral-na-evropskych-hrach-kilometr-a-ponese-vlajku-na-ceremonialu-20190629.html


Zdroj: https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/zacinaji-letni-uzavirky-20190629.html