Jak vybrat sázkařský servis + naše doporučení


Jak poznat kvalitní a spolehlivý sázkařský servis, kterému můžete důvěřovat?


Musí mít řádně vedenou a veřejně dostupnou 💯% VERIFIKACI všech svých tipů třetí nezávislou stranou - tohle si zapamatujte! Pokud někdo nemá dlouhodobou verifikaci, ale za to má spoustu důvodů a výmluv, proč že vlastně nemůže verifikaci vést, dejte od nich ruce pryč! Každá výmluva je totiž absolutní nesmysl. Každý seriózní sázkařský servis má veřejně dostupnou verifikaci všech svých tipů, na které se můžete kdykoliv podívat a spočítat si svůj potenciální zisk/ztrátu, pokud byste s daným sázkařským servisem investovali do sázení během určité doby. Verifikovat by se měly jak placené tipy (především), tak i FREE TIPY (volitelně). U placených tipů je to snad jasné, u tipů zdarma se to doporučuje, protože pokud někdo nabízí tipy zdarma a vy na ně plánujete sázet svoje peníze, tak byste přeci měli vědět, do čeho «investujete», ne? Jak chcete sázet na něčí FREE TIPY, když nevíte jejich dlouhodobou verifikovanou statistiku? Opravdu vám stačí jen to, že si někdo na svém webu, instagramu, facebooku či Telegramu označuje zpětně tipy jako OK✅ či KO➖? I když si odmyslíme fakt, že veškeré tyto tipy lze zpětně na svých webových stránkách či sociálních sítích upravovat či mazat a tím si odstranit proherní tipy, tak i když by někdo byl opravdu tak poctivý a nechával tam všechny proherní tipy, tak to si jako otevřete jejich profil třeba na Telegramu, najedete na starší příspěvky například 1-2 měsíce zpátky a budete si zpětně «na papíře» vypisovat detailní statistiku všech FREE TIPŮ, abyste po několika hodinách vypisování a počítání teprve poznali, jakou mají dané FREE TIPY kvalitu a úspěšnost? Nesmysl. Proto je důležité mít verifikaci jak placených, tak i FREE TIPŮ, abyste pouhým jedním kliknutím měli před sebou kompletní detailní statistiku.


Pozn. Občas můžete narazit na sázkařský servis, který naopak verifikuje pouze FREE TIPY a placené tipy nikoliv. Opět špatně. Proč? Vysvětlíme: U FREE TIPŮ si často může sázkařský servis říct, že vlastně «o nic nejde» a posílat tam veškeré «náhoďáky», které by jinak do placeného členství nikdy nezařadil, tyto «náhodné tipy jen tak od oka» můžou kupodivu a díky velkému štěstí vycházet - a vy si řeknete "Super servis, kvalitní FREE TIPY - a dokonce verifikované, dobře vychází, takže placené tipy přece musí vycházet ještě lépe, škoda, že teda nemají verifikaci placených tipů, ale čert to vem, FREE TIPY jsou ok, tak to zkusím, jdu do toho!". A po zaplacení placených tipů teprve zjistíte, že placené tipy zdaleka nevychází tak dobře, jako FREE TIPY a mohou být dokonce ve velkém mínusu. A teprve v tomto okamžiku vám dojde, proč že to vlastně daný servis nemá verifikaci těch placených tipů. Jaké je řešení? Opět se musíme opakovat, ale je to verifikace jak placených, tak i FREE TIPŮ. Tohle si zapamatujte, může vám to v budoucnu ušetřit spoustu peněz (!!!)


Proč vás na to upozorňujeme?


Neděláme si iluze a jsme si vědomi, že mezi našimi sledujícími zde na Telegramu nejsou pouze profesionální sázkaři. Jsme si jistí, že se zde najdou začátečníci, kteří «přebíhají» od jednoho sázkařského servisu k druhému. To je špatně! Ale na to si zřejmě musí přijít každý sám. My vás tady u nás nemůžeme držet násilním, ani nechceme, pokud se chcete inspirovat něčími tipy, tak si určitě budete chtít vyzkoušet více sázkařských servisů, takže výše zveřejněné rady by vám měly pomoct vyvarovat se rádoby «profíkům», kteří prodávají svoje «bezcenné» tipy na instagramu či facebooku (případně nově už i na Telegramu). Pokud byste se našich rad nedrželi, dříve nebo později byste na to přišli sami, jenže už byste byli o pořádný «balík» chudší - ne jen, že byste zaplatili za členství daných sázkařských servisů, ale ještě byste s velkou pravděpodobností prohráli své peníze, které jste si dali stranou na sázení.


Kde bereme tu «jistotu»?


Je to jednoduché. Každý ziskový sázkařský servis je na svoje tipy a výsledky «hrdý» a chce se o ně podělit s okolním světem tak, aby nikdo neměl žádné pochyby - takže prostřednictvím 💯% VERIFIKACE. Pokud někdo verifikaci nemá, s největší pravděpodobností je vysoce ztrátový a proto musí svoji pochybnou statistiku upravovat nekalými praktikami (falšovat statistiku na svém webu, promazávat starší proherní tipy na instagramu, facebooku či Telegramu, případně na instagrmau či Telegramu nic nemazat, ale spoléhat, že nikdo nemá čas zdlouhavě počítat úspěšnost jejich tipů na základě několika desítek či stovek příspěvků na instagramu, facebooku či Telegramu apod.) jinak by si totiž jejich placené tipy a členství nikdo nekoupil.


Takže co z toho vyplývá?


Doufáme, že po přečtení tohoto příspěvku na tenhle dotaz už dokážete odpovědět sami. A pokud ne, tak vám to zopakujeme ještě jednou: Sázejte pouze podle toho sázkařského servisu, který má řádně vedenou a veřejně dostupnou 💯% VERIFIKACI všech svých tipů třetí nezávislou stranou!


My verifikaci máme


Verifikujeme všechny naše služby, jak Ⓜ️MALIK BET SYSTEM - http://betliga.cz/user-5947/malik-bet-vip-czech-big-bet, tak i prémiovou službu 🏀Basket Line NBA - https://www.verifiedbets.eu/pages/3348-czech-big-bet-basket-line-nba včetně FREE TIPŮ na basketbal - http://verifiedbets.eu/pages/2698-czech-big-bet-basket-free, které jsou také z dlouhodobého hlediska v zisku (pokud byste sázeli na všechny FREE TIPY, byli byste dnes v zisku) a verifikujeme také i naše unitkátní Ratingy na fotbal neboli ⚽️RATING CLUB 2.0 - https://www.verifiedbets.eu/pages/3491-cbb-rating-club-2-0. Navíc brzy na našem webu přidáme novou záložku «Statistika», kde bude pro lepší orientaci zveřejněn kompletní přehled všech našich verifikovaných statistik.


Jaké je naše doporučení?


Nepřebíhejte od jednoho sázkařského servisu k druhému. Tohle je základní a jedna z nejčastějších začátečnických chyb. Pokud si některý sázkařský servis získal vaši důvěru, má dlouhodobou verifikaci podle které vidíte, že jsou ve slušném zisku, tak rozhodně po prvním menším výsledkovém propadu nepřebíhejte dál. Takhle se vám totiž může hravě stát to, že po první červené sérii přestanete sázet s vašim «oblíbeným» sázkařským servisem a zkusíte sázet s někým jiným, tam můžete narazit opět na aktuální červenou sérii, pak tedy jako správný «amatér» hned poběžíte zkoušet třetí sázkařský servis, tam mohou mít také aktuálně červené období a vy kvůli tomu budete ve finále o peníze za 3 členství «chudší» a hlavně prohrajete velkou část peněz, které máte vyčleněné na sázení. Zatímco vy jste tedy v obrovském mínusu, tak ten první váš «favorit», kterému jste nejvíce důvěřovali a po první červené sérii jej opustili a vydali se hledat «lepší» sázkařský servis, během té doby, co jste pohrávali s jinými sázkařskými servisy se již ze své červené série dostal a začal opět vydělávat, jelikož jak ukazuje jeho dlouhodobá verifikovaná statistka, tak je stále v zisku a to znamená, že i přes tyto ojedinělé mínusové dny (období) se opět po krátkém čase dostává do zisku, vydělává zpět prohrané peníze z červené série a navíc ještě potom vydělává peníze jako již čistý zisk 💰


✔️ A PROTO MY VERIFIKACI MÁME 💯%, naše placené služby jsou z dlouhodobého hlediska v zisku a cenu členství si může dovolit zaplatit každý. K tomu všemu nabízíme klientskou podporu prostřednictvím našeho managera zde na Telegramu - https://t.me/cbb_manager a celkově vás dokážeme uvést do světa profesionálního ziskového sázení 📈💰


Navíc vám doporučíme kvalitní a v praxi vyzkoušený money management (pokud nemáte základní kapitál na sázení 100.000 Kč a více, tak vás rozhodně nebudeme «nutit» či doporučovat sázet po 1-3% na každý tip, to by nikoho nebavilo, nikdo by to dlouhodobě nevydržel dodržovat a hlavně byste si nic nevydělali, jen byste se plácali pořád dokola na jednom místě) = pokud sázíte, už je to samo o sobě riziko a proto není potřeba z toho dělat rádoby «bezrizikovou» záležitost. Takže pokud je vás kapitál, který jste schopni investovat do sázení například 5.000 Kč (prostě si to nejdříve chcete zkusit s touto menší částkou), tak je rozhodně «blbost» sázet například po 1% na tiket, to máte sázku na tiket 50 Kč, tohle opravdu není profesionální sázení a nic si sázením 50 Kč na tiket nevyděláte.


⚡️ Zajímavost: Vždyť i sám «guru» profesionálního sázení, u kterého jsme se značně inspirovali při tvorbě metodiky ratingových rozborů, Tony Bloom - https://zpravy.aktualne.cz/tony-bloom-vpravo/r~139e2106011311e4973a0025900fea04/r~0cf7c76a010b11e49756002590604f2e/ vždy tvrdil, že sázení je velké riziko a kdo neriskuje, tak si sázením nikdy nevydělá. Vždyť on dokonce na finálový zápas mistrovství světa v roce 1998 mezi Brazílií🇧🇷 a Francií🇫🇷 šel prý téměř ALL IN sázkou na Francii, jelikož dle jeho vlastních analytických rozborů (podobných naším ratingovým rozborům) mu vycházel jako favorit tohoto zápasu právě Francie, kterou v té době všichni včetně bookmakerů podceňovali považovali za outsidera a vypsali na výhru Francie kurz 3.20🔥 (!!!) viz. https://www.livesport.cz/zapas/WKXKSVEQ/#srovnani-kurzu;kurzy-1x2;zakladni-doba. Podařilo se mu přesvědčit všechny své šéfy, že bookmakeři se pletou, že je Francie naopak favoritem a daný kurz má velkou hodnotu. Vsadili obrovskou sumu peněz a tuto sumu nakonec ztrojnásobili a tím Tony Bloom dá se říct odstratoval svou kariéru profesionálního sázkaře na plno. A teď si představte, že by na ten zápas vsadil všemi rádoby experty doporučovaných 3% 😄. Jasně, bylo to riziko, mohli prohrát velké peníze (zde pozor, my nikdy nedoporučujeme sázet ALL IN, nejvyšší námi doporučená sázka je ve výši 15% od základního kapitálu), ale to je holt sázení, když už riskujete a sázíte, tak ať to v případě výhry za něco stojí 🚀


Níže zasíláme naše stručné doporučení výše sázek na 1 tiket, které se odvíjí od velikosti vašeho základního kapitálu určeného pro sázení. Nezapomeňte, že se musí vždy jednat o peníze, které jste schopni utratit = zopakujeme náš «oblíbený» příklad - místo nákupu nového předraženého telefonu či nové televize apod. si dané peníze zkuste proinvestovat v sázení, pokud budete investovat s profesionály, tak po 1-2 měsících si svůj kapitál zdvojnásobíte! 💰🔥


Základní kapitál = výše sázky na 1 tiket


5000 Kč = 15%

5000 Kč - 50.000 Kč = 10%

50.000 Kč - 100.000 Kč = 5%

100.000 Kč - 500.000 Kč = 1–3%

500.000+ Kč = s takovým kapitálem klienti už sami dobře vědí, kolik a jak mají sázet


Výše sázek na Ratingy se odvíjí od stupně Ratingů:

"A" - 7.5.%

"AA" - 12.5%

"AAA" - 15%


Pozn. Jedná se čistě o naše doporučení, finální výše sázky je vždy a pouze na vás. V případě většího kapitálu 50.000 Kč a více lze výši sázek probrat během osobní konzultace.


🔥 NA ZÁVĚR ZAJÍMAVÝ PŘÍKLAD: Sice je tohle jen takový «jednoduchý» příklad, ale třeba vám pomůže se nad tím vším zamyslet a otevře vám oči. Jen si to sami pro zajímavost spočítejte, pokud byste si v lednu na začátku roku 2019 vložili na běžný či spořící bankovní účet částku ve výši 100.000 Kč, tak kolik byste na účtu měli dnes? Nevíme, jak máte nastavené úročení, ale tipujeme, že byste tam za půl roku měli 101.000 Kč? Tedy konkrétně +1000 Kč.


A teď si pojďme spočítat, kolik byste měli na sázkařském účtu, pokud byste si v lednu na začátku roku 2019 vložili 100.000 Kč do sázení na naše Ratingy.


V naší verifikaci Ratingů uvádíme pro lepší přehlednost sázku na 1 tiket ve výši 1000 Kč, tzn. jedná se o modelový příklad našeho klienta, který má základní kapitál 10.000 Kč a do 3.7.2019 sázel na každý tiket strikně po 10% tzn. po 1000 Kč a od 3.7.2019 sází dle našeho nového doporučení sázení na Ratingy viz. informace o pár řádků výše sázky ve výši 7.5% tedy 750 Kč na Rating A, 12.5% tedy 1250 Kč na Rating AA a 15% tedy 1500 Kč na Rating AAA.


Takže CELKOVÝ PROFIT ve výši +19.314 Kč se vypočítával při sázce 7.5% až 10% na 1 tiket ze základního kapitálu 10.000 Kč.


💰A TEĎ SI SPOČÍTEJTE CELKOVÝ PROFIT, pokud byste měli základní kapitál nikoliv 10.000 Kč, které uvádíme ve statistice, ale již zmiňovaných 100.000 Kč (místo na spořící účet na začátku roku byste ty peníze dali na sázkařský účet). Ano, počítáte správně, ČISTÝ ZISK OD LEDNA 2019 BY BYL +193.314 Kč 🔥🔥🔥


Dnes na svém sázkařském účtu byste tedy měli částku = 293.314 Kč


Takže rekapitulace po půl roce:


Stav spořícího účtu = 101.000 Kč

- banka investuje vaše peníze za vás

- vydělává díky vaším penězům

- vám z toho pošle pouze 1000 Kč


Stav sázkařského účtu = 293.314 Kč

- sami investujete svoje peníze

- vaše peníze vydělávají další peníze

- celkový zisk po půl roce +193.314 Kč

- čistý zisk každý měsíc +30.000 Kč


Vidíte ten rozdíl? Rozhodně nikoho z vás nenutíme sázet, nenutíme sázet velké částky, naopak vždy vám zdůrazňujeme, že je potřeba investovat do sázení pouze ty peníze, které jste schopni utratit, jelikož se jedná o rizikovou investici. My chceme pouze ukázat všem, kteří mají volné peníze, které se vám znehodnocují na spořících či běžných účtech, že zde existuje jedna možnost, byť riskantní, která vám může pomoct k finanční nezávislosti, vždyť jen díky investici 100.000 Kč na začátku roku jste si mohli každý měsíc přivydělávat v průměru +30.000 Kč.


Rozhodnutí, jak s těmito informacemi naložíte, je samozřejmě jenom na vás, nicméně díky naším dlouhodobým verifikovaným statistikám si můžete veškerá rizika dobře uvědomit a přesně spočítat svůj zisk, pokud byste do sázení investovali 30.000 Kč, 50.000 Kč nebo třeba 100.000 Kč a více.


📈 Investujte do sázení s profesionály

💯 Veškeré naše tipy verifikujeme!

💰 Začni vydělávat spolu s námi!

📲 Vydělávej ze svého mobilu!

🆓 FREE TIPY pouze na Telegramu


📩 Dotazy na - https://t.me/cbb_manager


Tým CBB