Jak správně sázet na Ratingy


Jak správně sázet na Ratingy a vydělat?

Jelikož se k nám každý den přidávají na náš Telegram noví členové, tak jsme připravili tento kompletní návod pro všechny «nováčky». Všimli jsme si totiž u začínajících sázkařů nebo nepříliš moc zkušených sázkařů jedné základní chyby - a to že o Ratingy je vždy zvýšený zájem hned po tom, co předchozí den Rating vyjde a tak hned druhý den spousta z vás Rating kupuje v domění, že když teď Rating vyšel, tak další musí vyjít také. Pokud však ten Rating, který si zakoupili - nevyjde, tak už další Rating nekoupí a nevsadí. Zřejmě zase čekají až nám Rating opět vyjde a teprve až potom zakoupí opět nový Rating.


A teď se na to podívejte zpětně = v níže zveřejněném «příkladu» je dobře vidět, že při takovém chybném postupu byste přišli přesně o 2 VÝHERNÍ Ratingy. Představte si situaci, kdy nám bude například vycházet Rating na střídačku, tzn. 1. den OK, 2. den KO, 3. den OK, 4. den KO atd., takže při takovém stylu sázení, který jsme popsali výše, by náš klient byl v mínusu, zatímco my bychom byli ve velkém plusu. Ukážeme si to níže přehledněji (pro lepší počítání budeme uvádět sázku ve výši 10% ze základního kapitálu na tiket s průměrným kurzem 3.00):


1. den OK | kurz 3.00 ✅ +20%

- klient: “Super, Rating vyšel, asi jim to funguje, tak hned zítra vsadím a vydělám


2. den KO | kurz 3.00 ➖ -10%

- klient: “Ty vole, zrovna prohra, když jsem vsadil! Nahovno, podvodníci, nic jim nevychází, kašlu na to, už si nic nekoupím!


3. den OK | kurz 3.00 ✅ +20%

- klient: “Já mám takovou smůlu, zrovna když nevsadím, tak jim to vyjde! Možná jsem se v nich spletl? Přeci jen mají verifikovanou statistiku a jsou v zisku, tak to teda s nimi zkusím, naposled!!!


4. den KO | kurz 3.00 ➖ -10%

- klient: “A dost! Podvnodníci! S nimi už nevsadím nikdy a všechny okolo varuju, že je to na hovno stránka, nazdar!


5. den OK | kurz 3.00 ✅ +20%

- klient: “No ty vole.. no comment, zase když nevsadím, tak vyhrají, no co to je za smůlu?


A tak dále…


Takže si pojďme shrnout statistiku těchto 5 dní:


MY: 3 OK / 2 KO, průměrný kurz 3.00.

Výsledek = +40%

Zisk při sázce 1000 Kč na tiket = +4000 Kč

Pozn. sázeli jsme na všechny Ratingy


KLIENT: 0 OK / 2 KO

Výsledek = -20%

Ztráta při sázce 1000 Kč na tiket = -2000 Kč

Pozn. sázel nepravidelně dle svého “pocitu”


Vidíte ten obrovský rozdíl? Přitom se jedná o ty samé tipy! Už chápete, proč neustále opakujeme, že je potřeba sázet na všechny Ratingy? Ten náš «klient» z výše uvedeného příkladu může po této zkušenosti všem tvrdit, že náš projekt je ztrátový, že jsme podvodníci, že nás sledoval 5 dní a je v mínusu 2000 Kč. Zatímco při správném přístupu k sázení mohl být za 5 dní v plusu 4000 Kč.


❗️Často je to vše jen o VAŠÍ HLAVĚ! Proto všem důrazně radíme, aby do sázení investovali pouze ty peníze, které si mohou dovolit utratit (ztratit) = nekoupíte si nový iPhone nebo iPad, televizi či nějakou další materiální věc, která vás stejně po x týdnech či měsících omrzí. A proč vás na to upozorňujeme? Není to z toho důvodu, že byste celý svůj kapitál mohli prohrát (všech 100%) i když bohužel ani to nemůžeme garantovat, stát se může všechno, ale pokud bychom vycházeli z našich předchozích statistik, tak se nám ještě nikdy nepodařilo prohrát všech 100% (ani při sázce 10% od základního kapitálu). Takže investovat jen ty peníze, které jste schopni utratit (ztratit) je důležité hlavně z toho důvodu, aby v období, kdy se nedaří (můžeme mít klidně i 4-6 KO tipů za sebou, proč by ne, věšteckou kouli přeci nemáme [aktuální poznámka ze dne 30.8.2019: Po zapojení Ratingů SOLO do našeho ratingového klubu již 4-6 KO tipů za sebou jsou krajně nepravděpodobné]), jste zbytečně nepanikařili a nepřestali sázet. Například v období na konci dubna, dá se říci, že jsme neměli zrovna úspěšné období, ale určitě to nebyla žádná katastrofa viz. níže statistika 7 Ratingů:


27.04. | A       kurz 2.94 ➖ (-10%)

28.04. | A       kurz 3.50 ➖ (-10%)

29.04. | BBB  kurz 3.00 ✅ (+20%)

01.05. | BBB   kurz 3.02 ➖ (-10%)

03.05. | A       kurz 3.01 ➖ (-10%)

04.05. | A      kurz 2.98 ✅ (+20%)

05.05. | A       kurz 3.34 ➖ (-10%)


Celkem = -10%


Na tomto příkladě můžete dobře vidět, jak velkou roli hraje «vysoký» kurz. Kurz +/- 3.00 sám o sobě pochopitelně vysoký není, když různé podvodné stránky na internetu publikují jejich nesmyslné loterijní tikety s kurzy kolem 30-50 a tváří se, jak jsou v zisku = ale kdo z nich má verifikaci, abyste mohli vidět, jestli skuečně s takovými nesmyslnými tikety jsou každý měsíc v zisku? V profesionálním sázení je kurz 3.00 považován za dostatečné «vysoký». Díky takovému kurzu jsme nyní, kdy jsme měli dost smůly, pořád cca na 0 (konkrétně -10%), což je opravdu zanedbatelný mínus, který ani nestojí za řeč. Koukněte na naši předchozí statistiku, umíme bohužel dokonce i 6 KO v řadě a stejně jsme byli daný měsíc ve finále v zisku.


A teď si představte, že někdo z vás, po 6 KO přestane sázet, co se stane? Jste v obrovském mínusu, při sázce 10% na tiket jste celkově -60%, což s kapitálem například 30.000 Kč může být celkem -18.000 Kč. Přestanete sázet a jste hned automaticky ve ztrátě -18.000 Kč a tečka. Ale pokud byste pokračovali sázet s námi i nadále, tak rázem jsme během dalších pár dní tuto ztrátu ztáhli a dostali se do zisku. Tím se vracíme opět na začátek tohoto příspěvku = že je potřeba sázet na všechny Ratingy a nepřestávat.


Rekapitulace: Stav -10% ještě opravdu není nic hrozného, jak už jsme psali výše, bohužel umíme i -60%, to je v sázení naprosto «normální» (neděje se to často, ale může se stát, je to přeci jen sport a my zápasy nijak neovlivňujeme), ostatně proto také sázíme po 10%, abychom si ten mínus mohli dovolit, pokud bychom tvrdili, že například -60% mít nemůžeme, tak logicky sázíme po 50% ze základního kapitálu na tiket, ne? Takže -60% je «normální», s tím se musí počítat a proto sázíme po 10%, abychom si takový mínus a smolné obodobí mohli dovolit. Takže všichni, kteří chcete na Ratingách vydělávat, tak si musíte uvědomit, že je potřeba sázet na všechny Ratingy, bez ohledu na celkový mínus.


Takže naše rada na zvěr = je potřeba sázet na všechny Ratingy a nepřestávat, pokud přijde červená série, jedině tak si můžete sázením skutečně vydělávat!


Nabídka aktuálně dostupných placených členství zde - www.czechbigbet.cz/koupit-clenstvi


Nabídka aktuálně dostupných Ratingů SOLO zde - www.czechbigbet.cz/koupit-rating-solo


Nabídka aktuálně dostupných Ratingů AKO zde -www.czechbigbet.cz/koupit-rating-ako


Ať se daří!


Tým CBB