Jakým způsobem budete zaručeně v zisku


Jakým způsobem máte zaručeno
, že budete v plusu


Čtení na 5 minut, které vám pomůže posunout vaše sázení na vyšší úroveň.


Článek hlavního analytika CBB pro Ratingy, který se specializuje na BIG MARKET ve kterém vám poměrně detailně popíše krok po kroku, jakým způsobem jsme dospěli k sázce «Výsledek zápasu bez remízy: Voroněž» u Ratingu se zvýšenou důvěrou A/AA, díky čemuž také pochopíte, jakým způsobem budete s námi zaručeně v zisku. Čtení cca na 5 minut a je velmi zajímavé, rozhodně doporučujeme přečíst všem, kteří to myslí se sázením vážně a kteří si chtějí sázením vydělávat.


👨‍💻 Mark, hlavní analytik pro Ratingy: "Všechny zdravím, tady Mark, mám na starost tým analytiků, kteří každý den, zatímco vy spíte, jíte, bavíte se, pracujete.. provádí neustále detailní a zdlouhavé ratingové rozbory, které nám vydělávají zajímavé peníze již od roku 2017 a ze kterých chceme udělat nejlepší sázkařský investiční nástroj. Abyste následující řádky lépe pochopili, doporučuji vám si nejdříve přečíst článek, ve kterém je dost dobře popsaná metoda výpočtu očekávaného počtu gólů neboli (xG) - www.pinnacle.com/cs/betting-articles/Soccer/how-to-calculate-expected-goals-for-soccer-matches/. Naše ratingové rozbory zahrnují nepřeberné množství informací, které máme k dispozici z veřejných zdrojů (zdarma), tak i uzavřených zdrojů (placených) a například tento složitý výpočet očekávaného počtu gólů tvoří v novém RATINGOVÉM ROZBORU 2.0 pouze 1/3 celé analýzy. Možná nyní lépe pochopíte, jak jsou ratingové rozbory složité, proč mají tak velkou hodnotu a také že žádný jednotlivec není fyzicky ani z časových důvodů schopen provádět takové detailní a složité analýzy fotbalových zápasů. Jasně, možná 1-2 zápasy by jednotlivec stihl za celý den, ale abyste mohli sázet na to nejlepší a s největší důvěrou, potřebujete mít na výběr z více příležitostí a proto za den rozhodně nestačí provést analýzu 2-3 zápasů. Nebudu vám prozrazovat přesná čísla, ale pro ziskové sázení nestačí denně provést ani 20-30 ratingových rozborů, ty čísla jsou mnohem vyšší a nezvládali bychom to ani my, pokud bychom v roce 2017 nevynalézli naši interní metodiku, která celé tyto složité procesy zautomatizovala a my díky této metodice dokážeme zanalyzovat větší množství zápasů za kratší dobu."


Začneme situací, kdy sázkář (amatér) si vybere některý zápas pro analýzu


Z čeho bude vycházet?

1) Možná z toho, co už viděl někdy dříve v minulosti s účastí daného týmu

2) Jednoduchá analýza pomocí služby Livesport apod.

3) Intuitivní výběr


A na tomhle to u něj můžeme uzavřít...


Co se stane, když tým, na nějž měl vsazeno, nepředvedl dobrý výkon a amatérský sázkář kvůli tomu prohrál? Správně, s pravděpodobností 90% už na tento tým příště nevsadí (pokud se tedy bavíme o průměrném týmu ze středu tabulky). Tím v podstatě zařadí daný tým na svoji pomyslnou černou listinu.


Pojďme se podívat na úryvek z ratingového rozboru týmu z FNLFakel Voroněž


Samozřejmě první 2-3 kola na tento tým nesázíme, protože vyhodnocení a ratingové rozbory vyžadují určitý čas. V raných fázích je přijatelné sázet pouze na favorita, který měl výborné výsledky v přípravě, posílil a stanovil vysoké cíle.


Fakel Voroněž (příklad)


V loňské sezoně se tento tým přímo zázračně vyhnul sestupu (jedno místo před sestupovou hranicí).

Během přípravy tým posílil, dostal nového trenéra, konkrétně se jednalo o Sergeye Oborina, který má obrovské zkušenosti, které může týmu předat.


To znamená, že můžeme vyloučit finanční rizika, kvůli kterým každou sezonu spousta týmů z FNL trpí a občas také rovnou zanikají, my tu však máme před sebou zcela svěží a ambiciózní tým.


Analyzujeme


Po prvních 3 kolech náš tým 2x remízoval a jednou prohrál. Domácí minimální porážka od nováčka Torpedo Moskva (0:1) při xG (0.84 – 1.06). Zde rovněž stojí za to zdůraznit nebezepčné útoky našeho týmu a skutečně vyrovnaný zápas v rámci prvního kola, jen chyběla týmová sehranost, což vedlo k slabé realizaci, nebo spíš tedy k její absenci (0 gólů).


Jdeme dál


Dvě domácí remízy. V prvním případě s Chaykou měl Fakel velké šance zvítězit – xG (1.48  0.14). V druhém proti Chertanovu byl zápas naprosto stejný a xG (0.88 – 1.04).


Pokračujeme


Dále tu máme 4. kolo, tým Oborina má v tabulce 2 body a ani jeden vstřelený gol, i když xG (očekávané goly) – 3.2, s xGA – 2.24. Jejich soupeřem v tomto kole byla Baltika, která v té době neměla také žádný vstřelený gol, přitom xG měli 1.41.


Dle ratingového rozboru nám vycházela nejlépe sázka na «Počet gólů v zápasu: Více než 1.25», ale jelikož tuto sázku české sázkovky kvůli jejich omezenosti a neprofesionalitě ani nenabízely, tak jsme museli více zariskovat a sáhnout po sázce «Počet gólů v zápasu: Více než 1.5» s kurzem 1.55, jelikož se však jednalo o sázku s trochu vyšším rizikem, tak jsme daný tiket nezařadili do placených Ratingů, ale nabídli ho ZDARMA jako AKO tiket viz. https://t.me/c/1311844955/965 a tento tip pochopitelně vyšel, výsledek zápasu byl – výhra Baltiki (1:2). Teď si přečtěte tento odstavec ještě jednou – oba týmy měli před zápasem 0 vstřelených gólů a my jsme vsadili na to, že v zápase padnou minimálně 2 góly. Kdo se z vás by při pohledu na tehdejší aktuální tabulku tohle vsadil? Možná na základě intuice někdo ano a náhodně by mu to vyšlo, ale rozhodně nelze být na základě intuice ziskový z dlouhodobého hlediska, zde je potřeba profesionální přístup a profesionální analýza.


U této sázky byla zohledněna celá složka faktorů, která je součástí našich unikátních ratingových rozborů. Rating přiřazený této sázce na základě ratingového rozboru měl hodnotu «A» – vysoká důvěra viz. ratingová škála.


Další kolo


5. kolo. Venkovní zápas proti Khabarovsku, což je silný soupeř ze středu tabulky.

Dle ratingových rozborů nám vycházela jako nejvhodnější sázka «Handicap: Fakel +1.0», bohužel však opět omezené české sázkovky tento tip neměli v nabídce a proto jsme vám ho nemohli zveřejnit (mimochodem tento problém již začínáme intenzivně řešit a proto jsme začali verifikovat také druhou statistiku ratingového klubu, kde zveřejňujeme všechny naše sázky, které sázíme i na zahraničních sázkovkách, jelikož v ČR sázkovky dané tipy nevypisují a my nechceme více riskovat). Dle ratingových rozborů bylo opět jasné, že tým Oborina se zlepšuje zápas od zápasu a v brzké době bychom od nich měli očekávat dobré výsledky.

Zápas skončil minimální výhrou Khabarovsku (1:0), hra byla relativně vyrovnaná. V tomto případě se nám vklad vrátil.


Blížíme se k aktuálnímu poslednímu zápasu


5 zápasů, 3 porážky a 2 remízy. Zdálo by se, že tenhle tým má herní krizi a bojuje o přežití ve spodku tabulky. Tohle by si posmyslelo zřejmě tak 99% sázkařů při pohledu na aktuální tabulku před 6. kolem - https://t.me/c/1311844955/1021. Ale my díky ratingovým rozborům dobře víme, že tomu tak vůbec není.


Ve všech dosavadních zápasech Voroněž předváděl slušný a rovný fotbal, ale řekneme to trochu neprofesionálně: «holt jen neměli štěstí». Při xG nad 5 měli však jen jeden vstřelený gol, který ve skutečnosti ani nic neznamenal.


Soupeřem v 6. kole byl Saransk, což je tým ze středu tabulky s 5 body. Současně však má tento tým venkovní xG – 0.3 s 2 vstřelenými góly. Zdůrazníme, že se jedná o nejnižší ukazatel v daném okamžiku probíhající sezony.


Máme očekávat kompenzaci tohoto faktoru? – rozhodně ano


Zde jsme vám zkráceně popsali jen jeden faktor z naší interní metodiky ratingových rozborů – konkrétně se jednalo o faktor očekávaného počtu gólů (xG–xGA) a způsob, jak s ním pracujeme. A už jen podle této ukázky jsme si jistí, že jste pochopili, jak přesný dokáže být pouze tento jeden faktor. Teď si však představte, že do ratingových rozborů zahrnujeme 3 další faktory, které jsou pro analýzu možná ještě mnohem složitější a ve finále před vsazením nám sázku musí potvrdit všechny 4 faktory z ratingového rozboru.


Výsledek


Před zápasem Voroněž - Saransk jsme provedli jeho úplný a kompletní ratingový rozbor, na základě kterého jsme měli ve výsledku doporučený tip «Výsledek zápasu bez remízy: Voroněž» a tato sázka měla zvýšený stupeň důvěry neboli hodnotu «A/AA» a proto jsme na ní vsadili ne standardních 7.5% ze základního kapitálu, které v rámci našeho prémiového ratingového klubu «CBB RATING CLUB» sázíme na Ratingy A - vysoká důvěra, ale nyní byla sázka navýšena na 10%.


Tato sázka byla pochopitelně výherní, Voroněž vyhrál 2:1 viz. https://t.me/c/1311844955/1021 a my jsme si připsali další výhru Ratingu SOLO A/AA s kurzem 1.60 , který jen potvrdil vysokou kvalitu našich Ratingů SOLO.


I KDYBYCHOM PROHRÁLI, VÝSLEDEK NEZMĚNÍ VŮBEC NIC


Pracujeme s pravděpodobnostmi, Jak se říká – míč je kulatý, hřiště rovné.

V zápase se může stát cokoliv a jakýkoliv plán může být zničen jedním nesprávným rozhodnutím během zápasu. Vždyť nikdo z nás předem neví, jestli se míč od tyče odrazí do brány nebo ven, jestli golman neudělá nějaký kiks, jestli klíčový hráč nebude zaněn nebo naopak jestli třeba důležitý hráč obrany neobdrží v prvním poločase červenou kartu.


Takže proto vše, co potřebujeme – to je neustále provádět ratingové rozbory na základě veškerých dostupných informací (placených a volně dostupných) a dle výsledků ratignových rozborů vyhledávat nejvhodnější sázky s hodnotnými kurzy, které nám nabídnou sázkové kanceláře.


Zapamatujte si: Všechno je cyklické, zejména ve fotbale.


Profesionální přístup VS. amatérský přístup (ztrátový z dlouhodobého hlediska)


Řeknu vám to za sebe, jako člověk, který sází na základě metodiky ratingových rozborů již třetím rokem. Každý tým z evropských lig, které zahrnujeme do našich ratingových rozborů, nám přinese zisk. Při porovnání mnoha faktorů nám každá prohra dává mnohem větší šanci vyhrát v dalším zápase, než tomu bylo dříve.


Fakel Voroněž, který vstřelil za 5 kol pouze 1 gól při xG 5, v budoucnu měl s velkou pravděpodobností přehrávat své soupeře a vyhrát, což se konec konců stalo hned už v 6. kole a přineslo nám to jistou výhru.


Takovým způsobem je tvořen výsledek zaručeného zisku. Všechny týmy jsou v procesu, zbývá už jen zachytit vysokou pravděpodobnost, což v našem případě za nás dělá právě Rating.


Amatérský sázkář se na rozdíl od nás drží jen povrchnostních informací, nemá nelepší postupy a plné porozumění do hloubky.


Přidám ještě svůj vlastní názor


Všichni, kdo tvrdí, že sázení nemůže být ziskové – mají naprostou pravdu.

Ale tohle je vzkaz amatérů k amatérům.


Vydělávat si sázením velké peníze – je reálné. Musíte však mít herní model a být profesionálem.


My vám tohle vše nabízíme v rámci našeho prémiového ratingového klubu «CBB RATING CLUB 2.0», který nemá v ČR ani na Slovensku obdoby – www.czechbigbet.cz/koupit-clenstvi

Začněte sázet jako profesionál hned teď, kupujte měsíční členství a buďte součástí nejúspěšnějšího sázkařského klubu v ČR a na Slovensku.

Mark
hlavní analytik pro Ratingy